Koszyk ( pusty ) 0,00 zł

Kontakt

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Mapa dojazdu

ELDAN Sp. z o. o. sp. k.

ul. Wojska Polskiego 3
PL 39-300 Mielec
woj.podkarpackie

NIP:817-17-06-828
REGON: 690548150

Sekretariat:

biuro@eldan.pl
tel. 17 774 57 30
fax. 17 774 57 57

biuro i sklep stacjonarny
czynne w godz.:
PON-PT: 7:00-16:30
SOB-NIE: nieczynne


GPS: 
50°18'25.3"N 21°27'46.2"E
50.307017, 21.462827

Google Maps: 
https://goo.gl/maps/Wt7At51Y7uK2

Dział Realizacji Zamówień:

zamówienia mailowe:
zamowienia@eldan.pl

kontakt z działem:

17 774 57 54
17 774 57 56
17 774 57 58

fax. 17 774 57 57

kierownik:
Katarzyna Grabowska 
k.grabowska@eldan.pl
tel. 17 774 57 55


Sklep internetowy:

sklep@eldan.pl
tel. 17 774 57 52

Dział wymian:

wymiany@eldan.pl
tel. 17 774 57 59

Dział Handlowy:

kontakt z działem:
17 774 57 51
17 774 57 31
handlowy@eldan.pl

kierownik:
Konrad Czekaj:
k.czekaj@eldan.pl
tel. 17 774 57 50

Dział kadr i księgowości:

Danuta Kmiecik:
d.kmiecik@eldan.pl
tel.: 17 774 57 45

Małgorzata Ozimek:
m.ozimek@eldan.pl
tel.: 17 774 57 46

Dział produkcji:

produkcja@eldan.pl
tel.: 17 774 57 48


Nr konta bankowego:

Nazwa banku: Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna 
SWIFT: RCBWPLPW
nr konta: 03175012240000000036859498

Kontakt

ELDAN sp. z o.o. sp. k.
ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec, woj.podkarpackie

PON-PT: 7:00-16:30
SOB: nieczynne
NIE: nieczynne 

17 774 57 30

biuro@eldan.pl

Zamów mailowo:

pobierz fomularz zamówienia 

 zamowienia@eldan.pl

 

Poczta Polska FEDEX

zgłoś problem ze stroną

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.